وقتی که به سوالات کنکور های اخیر در رشته ریاضی نگاه می کنیم و نتایج دانش آموزان در درس فیزیک را با سایر دروس مقایسه می کنیم، می توانیم دریابیم که اغلب آن ها در این درس دچار ضعف هستند. فیزیک یازدهم ریاضی نیز بخشی از فیزیک کنکور در رشته ریاضی را تشکیل می دهد که طی سال ها اخیر سوالاتی با درجه سختی متفاوت از آن در کنکور این رشته مطرح شده است. برای این که شما بتوانید مشکل خود در این زمینه را برطرف کنید در گام نخست باید خودتان را عیب یابی کنید. در واقع شما باید منشأ اصلی مشکل خود در این درس را پیدا کرده و سپس آن را رفع کنید. در بیشتر موارد دانش آموزان در دریافت آموزش اولیه دچار ضعف هستند و نمی توانند مباحث مختلف را درک کرده و از آن ها سوالات متنوع را حل بکنند. پکیج آموزشی فیزیک یازدهم ریاضی گیتیک با وجود خدماتی که همراه با فیلم های آموزشی خود ارائه می کند، یکی از بهترین پکیج ها برای رفع این مشکل دانش آموزان است.

آموزش فیزیک

خدمات ارائه شده توسط پکیج فیزیک یازدهم ریاضی گیتیک

همان طور که اشاره کردیم اغلب دانش آموزانی که با مطالعه درس فیزیک دچار مشکل هستند و نمی توانند سوالات آن را حل بکنند در دریافت آموزش های اولیه مشکل دارند و باید با دیدن فیلم های آموزشی و همچنین رعایت یک سری از نکات بعد از آن، بر مباحث مختلف این درس مسلط شوند. پکیج فیزیک یازدهم ریاضی توانسته است تا با ارائه فیلم های آموزشی با کیفیت و تدریس های مفهومی در کنار خدماتی که در اختیار دانش آموزان قرار می دهد رضایت آن ها را جلب بکند. این خدمات را می توان در جوانب مختلفی مورد سنجش قرار داده و مزایای هر کدام از آن ها را برای دانش آموزان بیان کرد. از مهم ترین خدماتی که همراه با این پکیج در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد، می توان جزوه هوشمند، نقشه راه مطالعاتی و مدون، آموزش شیوه اصولی مطالعه و خواندن درس فیزیک و ... را نام برد. در ادامه هر کدام از این خدمات پکیج فیزیک یازدهم ریاضی گیتیک را به طور دقیق تری بررسی می کنیم.

ارائه جزوه هوشمند

وقتی شما به عنوان دانش آموزان قصد دارید یکی از دروس مفهومی و مسئله ای خود را مطالعه کنید، بدون شک دوست دارید که از یک جزوه کم حجم و کوتاه برای مطالعه خود استفاده کنید. را در این صورت شما می توانید در کمترین زمان ممکن به طور کامل مباحث موردنظر خود را مطالعه کرده و وقت اضافه خود را صرف حل سوالات بیشتر برای کسب تسلط بیشتر بکنید. پکیج فیزیک یازدهم ریاضی گیتیک نیز با داشتن جزوه ای مختصر ولی بسیار مفید به شما این امکان را می دهد تا بتوانید در یک بازه کوتاه مدت تمام مباحث مرتبط با آزمون خود را مطالعه کرده و متناسب با به حل سوالات متنوع بپردازید. این جزوه به دلیل داشتن جاخالی های مکرر، دانش آموزان را وادار به همراهی با دبیر مربوط در حین تدریس می کند. این روش یکی از روش های مدرن آموزشی برای افزایش سطح یادگیری دانش آموزان می باشد.

نقشه راه مطالعاتی اصولی و مدون

به طور کلی مطالعه درس فیزیک یازدهم ریاضی بدون داشتن یک نقشه راه مطالعاتی می تواند بسیار دشوار باشد و شما را در هنگام مطالعه با برخی مشکلات مواجه بکند. در واقع هر چقدر هم که تدریس دبیر مربوطه دارای سطح بالایی باشد و شما از مرحله آموزش به بهترین شکل عبور بدهد، ولی شما می بایست ادامه مسیر را با داشتن یک برنامه مطالعاتی اصولی و مدون به خوبی طی کنید و به مرور یا حل سوالات مختلف از آن مباحث بپردازید. پکیج فیزیک یازدهم ریاضی گیتیک از این نظر هم برای دانش آموزان بسیار مفید واقع شده است. در حقیقت در کنار این پکیج یک برنامه مطالعاتی اصولی نیز به دانش آموزان داده می شود تا بتوانند بر اساس بار علمی خود از آن کمک گرفته و ادامه مسیر را با یک دید روشن سپری بکنند.

آموزش شیوه مطالعه اصولی فیزیک یازدهم ریاضی

در واقع شما هر کدام از دروس خود را که بخواهید مطالعه کنید باید ابتدا یاد بگیرید که آن درس را به چه شکل و چگونه مطالعه کنید تا بتواند بیشترین بازده را برای شما داشته باشد. مطالعه فیزیک یازدهم ریاضی نیز به همین صورت است. البته برای مطالعه این درس روش های مختلف و زیادی وجود دارد که بیشتر آن ها حتی مبنای علمی ندارند و در مواردی می توانند نتیجه عکس داشته و موجب سردرگمی دانش آموزان بشوند. به همین دلیل بهتر است از روشی که دبیر شما توصیه می کند برای مطالعه درس خود استفاده بکنید زیرا آن دبیر به جزوه خود نسبت به دیگران تسلط بیشتری دارد. در پکیج آموزشی فیزیک یازدهم ریاضی به شما آموزش داده می شود که چگونه درس فیزیک خود را مطالعه کنید تا بیشترین بازده را برای شما به همراه داشته باشد. همچنین بهترین زمان ها برای مرور مباحث نیز به شما گفته می شود.

دسترس بودن فیلم های آموزشی در هر زمان و مکان

با تهیه پکیج آموزشی فیزیک یازدهم ریاضی شما قادر هستید تا در هر لحظه و در هر مکان بتوانید از فیلم های آموزشی آن استفاده کرده و سطح علمی خود را افزایش دهید. در واقع این فیلم های آموزشی در پنل شخصی دانش آموز قرار می گیرند تا او بتواند در هر لحظه که اراده کرد به پنل کاربری خود در سایت گیتیک مراجعه کرده و از آن ها استفاده بکند. به همین منظور می توان بیان کرد که این پکیج به ساده ترین شکل ممکن در دسترس دانش آموزان قرار دارد. همچنین دانش آموزان هیچگونه محدودیتی برای مشاهده چندباره فیلم های فیزیک یازدهم ریاضی در پنل خود ندارند و اگر مطلبی را درست متوجه نشدند می توانند دوباره آن فیلم را مشاهده کرده و نسبت به آن موضوع به آگاهی کامل دست پیدا بکنند.

آموزش آنلاین فیزیک

مزایا و نکات قوت پکیج فیزیک یازدهم ریاضی گیتیک   

همانگونه که می دانید امروزه انواع مختلفی از پکیج های آموزشی تولید و در اختیار دانش آموزان قرار می گیرند که هر کدام از آن ها دارای نقاط قوت و ضعف می باشند. به همین خاطر باید پکیجی را انتخاب بکنید که نقاط قوت آن به حدی بالا باشد که بتواند ضعف آموزشی شما را برطرف بکند. پکیج آموزشی فیزیک یازدهم ریاضی گیتیک دارای نقاط قوت و مزایای متعددی است که هر کدام از آن ها در حد خود برای دانش آموزان بسیار کاربردی می باشند. یکی از مهم ترین مزایایی که این پکیج دارد، خدماتی است که به طور مشخص و ساده در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. این خدمات که در مورد آن ها صحبت کردیم می توانند سطح سواد علمی دانش آموزان را به طور چشمگیری افزایش بدهند. از مزایای دیگر این پکیج می توان به حجم استاندارد و کیفیت بالای فیلم های آموزشی اشاره کرد. این مزایا باعث می شوند تا درس فیزیک یازدهم ریاضی برای دانش آموزان ناملموس نشده و آن را دوست داشته باشند.

پکیج فیزیک یازدهم ریاضی گیتیک برای آمادگی در کنکور  

وقتی دانش آموزشی می خواهد از طریق شرکت در کنکور رشته ریاضی به رشته و دانشگاه های خوب برسد باید حتماً رتبه خوبی را کسب کند. لازمه کسب رتبه خوب نیز کسب درصد بالا در دروس مختلف از جمله فیزیک می باشد. فیزیک یازدهم ریاضی به سبب تعداد سوالات بالا در کنکور، از اهمیت بالایی برای دانش آموزان این رشته برخوردار است. به همین پکیج فیزیک یازدهم گیتیک برای دانش آموزان رشته ریاضی این امکان را فراهم کرده تا بتوانند به کمک آن به بالاترین درصد ممکن در کنکور دست پیدا بکنند. در واقع این پکیج به واسطه ارائه روش های کوتاه و اصولی در کنار یک برنامه مطالعاتی منظم این امکان را برای دانش آموزان فراهم می کند تا بتوانند به سرعت و اصولی مباحث مختلف فیزیک یازدهم ریاضی را مطالعه کرده و سپس برای شرکت در کنکور رشته ریاضی آماده شوند.

پکیج آموزش آنلاین فیزیک

پکیج فیزیک یازدهم ریاضی گیتیک برای آمادگی در امتحانات  

هنگامی که یک دانش آموز در درس فیزیک دچار ضعف است و نمی تواند در امتحانات خود نمره قابل قبولی را کسب کند می بایست در اولین قدم ریشه مشکل خود را پیدا کند. سپس با استفاده از راهکار های مختلف برای حل آن مشکل اقدام بکند. جالب است بدانید که بیشتر دانش آموزانی که نمی توانند در درس فیزیک یازدهم ریاضی نمره خوبی را به دست آورند دارای ضعف در آموزش و یادگیری مباحث این درس هستند. در واقع این دانش آموزان از تدریس مفهومی و اصولی برای یادگیری این درس استفاده نکرده اند و این موضوع باعث می شود تا هنگام حل سوالات این درس به طور عجیبی سردرگم بشوند. پکیج آموزشی فیزیک یازدهم ریاضی گیتیک با بررسی تمام روش های تشریحی و مفهومی کتاب درسی، تمام مباحث را به ساده ترین شکل ممکن به دانش آموزان آموزش می دهد. به همین خاطر این پکیج برای کسب نمره عالی در امتحانات نیز بسیار مفید می باشد.

تفاوت های پکیج فیزیک یازدهم ریاضی گیتیک و محصولات مشابه  

به طور عمده تمام پکیج های موجود در زمینه آموزش درس فیزیک یازدهم ریاضی و حتی سایر دروس دیگر دارای یک سری از تفاوت ها با همدیگر هستند. بررسی این تفاوت ها می تواند به شما در تهیه پکیج آموزشی مناسب کمک زیادی بکند. پکیج آموزشی فیزیک یازدهم گیتیک در رشته ریاضی نیز یکی از این پکیج های آموزشی می باشد که نسبت به محصولات مشابه خود بسیار متمایز است. برای مثال خدماتی نظیر ارائه جزوه و برنامه مطالعاتی، حجم مناسب فیلم های آموزشی، امکان مشاهده چندباره فیلم های آموزشی، آموزش نوع صحیح مطالعه فیزیک و ... که همراه با این پکیج در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد در بسیاری از پکیج های مشابه لحاظ نمی شود. این نکات می تواند پکیج آموزشی فیزیک یازدهم ریاضی گیتیک را نسبت به محصولات مشابه خود متفاوت بکند.

تدریس آنلاین فیزیک

برای تهیه پکیج فیزیک یازدهم ریاضی به چه نکاتی توجه کنیم؟

وقتی شما تصمیم می گیرد که برای رفع مشکلات آموزشی خود در درس فیزیک یازدهم ریاضی یک پکیج آموزشی را تهیه بکنید، باید به برخی از نکات موجود در این زمینه توجه کنید تا در روند انتخاب خود دچار مشکل نشوید و یک انتخاب درست داشته باشید. ابتدا شما باید تمام جزئیات کتاب درسی خود را بشناسید تا بتوانید یک پکیج جامع را تهیه کنید و مطمئن شوید که آن پکیج مبحثی را نادیده نگرفته است. همچنین شما می بایست به نوع تدریس دبیر مربوط در آن پکیج آموزشی نیز توجه خاصی داشته باشید. به همین منظور بهتر است قبل از تهیه پکیج از نمونه تدریس های موجود کمک بگیرید و سطح یادگیری خود را بسنجید. درس فیزیک یازدهم ریاضی از مباحثی تشکیل شده است که دارای سوالات متنوعی در کنکور و یا حتی امتحانات هستند و به همین سبب باید پکیجی را انتخاب کنید که مباحث مختلف را از جوانب مختلف بررسی کند. پکیج فیزیک یازدهم گیتیک در رشته ریاضی می تواند در این زمینه برای شما مفید واقع شود.

بودجه بندی رایج فیزیک یازدهم ریاضی در کنکور   

برای شرکت در یک آزمون بزرگ همانن کنکور سراسری باید ابتدا بودجه بندی مباحث مورد طراحی سوال را بررسی کنیم تا بتوانیم برای مباحث پراهمیت تر زمان بیشتر را در نظر بگیریم. فیزیک یازدهم ریاضی در حالت کلی از 4 فصل تشکیل شده است که مجموع سوالاتی که از این پایه در کنکور رشته ریاضی طرح می شود چیزی حدود 13 سوال و به عبارتی 29 درصد درس فیزیک در کنکور ریاضی می باشد. می توان گفت مهم ترین و پر تست ترین فصل این پایه فصل اول می باشد. از این فصل تقریبا هر ساله 5 سوال در کنکور مطرح می شود. فصل دوم این کتاب دارای 4 سوال در کنکور بوده و فصل های سوم و چهارم آن نیز هر کدام 2 سوال را به خود اختصاص داده اند.

آموزش جامع فیزیک

در نتیجه زمانی که شما می خواهید جهت رفع مشکل آموزشی خود در درس فیزیک برای شرکت در کنکور سراسری و یا حتی امتحانات خود یک پکیج آموزشی را تهیه کنید، می بایست تمام جوانب آن را بسنجید تا در روند مطالعه شما اختلالی ایجاد نشود. پکیج آموزشی فیزیک یازدهم ریاضی گیتیک به سبب ازائه خدمات متنوع در کنار داشتن مزایای گسترده خود می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای دانش آموزان جهت کسب درصد و نمره بالا در کنکور و امتحانات رشته ریاضی باشد.